PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$253.26/wheel
| Part Number | 607-8973MB |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 83.82 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
6 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$253.26/wheel
| Part Number | 607-8973MB |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 83.82 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
6 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$299.97/wheel
| Part Number | 607-8961MB |
| Bolt Pattern | 5 x 4.75" (120.7mm) |
| Centerbore | 83.82 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
20 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$299.97/wheel
| Part Number | 607-8961MB |
| Bolt Pattern | 5 x 4.75" (120.7mm) |
| Centerbore | 83.82 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
20 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$312.35/wheel
| Part Number | 607-2964MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 37.00 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$312.35/wheel
| Part Number | 607-2964MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 37.00 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$299.69/wheel
| Part Number | 607-2164MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
0 Available
3 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$299.69/wheel
| Part Number | 607-2164MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 38.00 |
0 Available
3 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$316.58/wheel
| Part Number | 607-22964MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$316.58/wheel
| Part Number | 607-22964MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 41.00 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$329.24/wheel
| Part Number | 607-22164MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 45.00 |
0 Available
8 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$329.24/wheel
| Part Number | 607-22164MB |
| Bolt Pattern | 5 x 115mm |
| Centerbore | 72.62 |
| Load Capacity | 1600.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 45.00 |
0 Available
8 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 607-2112MB | 20x10.5 +40 | 5 x 120mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 38.00 | Out of Stock | $332.99 |
| 607-2164MB | 20x10.5 +25 | 5 x 115mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 38.00 | Low Stock * | $299.69 |
| 607-2165MB | 20x10.5 +40 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.6 | 1600.00 | Conical | 38.00 | Out of Stock | $332.99 |
| 607-22112MB | 22x10.5 +40 | 5 x 120mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 45.00 | Out of Stock | $365.82 |
| 607-22164MB | 22x10.5 +25 | 5 x 115mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 45.00 | In Stock * | $329.24 |
| 607-22912MB | 22x9 +20 | 5 x 120mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 41.00 | Out of Stock | $351.75 |
| 607-22964MB | 22x9 +20 | 5 x 115mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 41.00 | Low Stock * | $316.58 |
| 607-2912MB | 20x9 +35 | 5 x 120mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 37.00 | Inquire for Stock | Inquire for Price |
| 607-2964MB | 20x9 +18 | 5 x 115mm | 72.62 | 1600.00 | Conical | 37.00 | Low Stock * | $312.35 |
| 607-2965MB | 20x9 +35 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 72.62 | 1600.00 | Conical | 37.00 | Out of Stock | $318.92 |
| 607-8861MB | 18x8 +0 | 5 x 4.75" (120.7mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 31.00 | Out of Stock | $284.97 |
| 607-8865MB | 18x8 +0 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 31.00 | Out of Stock | $248.57 |
| 607-8873MB | 18x8 +0 | 5 x 5" (127mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 31.00 | Out of Stock | $267.33 |
| 607-8961MB | 18x9.5 +6 | 5 x 4.75" (120.7mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 32.00 | In Stock * | $ |
| 607-8965MB | 18x9.5 +6 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 32.00 | Out of Stock | $257.95 |
| 607-8973MB | 18x9.5 +6 | 5 x 5" (127mm) | 83.82 | 1600.00 | Conical | 32.00 | Low Stock * | $253.26 |