PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$266.99/wheel
| Part Number | 083539 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 124.9 |
| Lug Seat | - |
0 Available
50 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$266.99/wheel
| Part Number | 083539 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 124.9 |
| Lug Seat | - |
0 Available
50 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$266.99/wheel
| Part Number | 083537 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.3 |
| Lug Seat | - |
0 Available
32 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$266.99/wheel
| Part Number | 083537 |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 121.3 |
| Lug Seat | - |
0 Available
32 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$337.99/wheel
| Part Number | 083533 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 124.9 |
| Lug Seat | - |
0 Available
55 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$337.99/wheel
| Part Number | 083533 |
| Bolt Pattern | 8 x 170mm |
| Centerbore | 124.9 |
| Lug Seat | - |
0 Available
55 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 083531 | 20x8.5 +54 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 121.3 | - | Out of Stock | $337.99 |
| 083532 | 20x8.5 +45 | 8 x 180mm | 124.1 | - | Out of Stock | $337.99 |
| 083533 | 20x8.5 +40 | 8 x 170mm | 124.9 | - | In Stock * | $ |
| 083537 | 18x8 +54 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 121.3 | - | In Stock * | $ |
| 083538 | 18x8 +44 | 8 x 180mm | 124.1 | - | Out of Stock | $266.99 |
| 083539 | 18x8 +40 | 8 x 170mm | 124.9 | - | In Stock * | $ |