PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$215.99/wheel
| Part Number | 083630 |
| Bolt Pattern | 5 x 160mm |
| Centerbore | 65.1 |
| Lug Seat | - |
0 Available
16 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$215.99/wheel
| Part Number | 083630 |
| Bolt Pattern | 5 x 160mm |
| Centerbore | 65.1 |
| Lug Seat | - |
0 Available
16 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$215.99/wheel
| Part Number | 083629 |
| Bolt Pattern | 5 x 130mm |
| Centerbore | 78.1 |
| Lug Seat | - |
0 Available
46 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$215.99/wheel
| Part Number | 083629 |
| Bolt Pattern | 5 x 130mm |
| Centerbore | 78.1 |
| Lug Seat | - |
0 Available
46 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Lug Seat | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 083629 | 16x6 +45 | 5 x 130mm | 78.1 | - | In Stock * | $ |
| 083630 | 16x6 +45 | 5 x 160mm | 65.1 | - | In Stock * | $ |
| 083632 | 16x6 +84 | 6 x 180mm | 139 | - | Out of Stock | $209.99 |