PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$181.85/wheel
| Part Number | R224-1875-12BN+35F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 30.10 |
0 Available
64 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$181.85/wheel
| Part Number | R224-1875-12BN+35F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 30.10 |
0 Available
64 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$213.33/wheel
| Part Number | R224-1880-65BN+30F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 29.80 |
0 Available
8 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$213.33/wheel
| Part Number | R224-1880-65BN+30F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 29.80 |
0 Available
8 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$181.85/wheel
| Part Number | R224-1880-65BN+30R601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Radius |
| Weight | 30.00 |
0 Available
67 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$181.85/wheel
| Part Number | R224-1880-65BN+30R601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Radius |
| Weight | 30.00 |
0 Available
67 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$257.11/wheel
| Part Number | R224-2080-65BN+30R601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Radius |
| Weight | 35.80 |
0 Available
158 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$257.11/wheel
| Part Number | R224-2080-65BN+30R601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Radius |
| Weight | 35.80 |
0 Available
158 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$257.11/wheel
| Part Number | R224-2080-65BN+30F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 37.70 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$257.11/wheel
| Part Number | R224-2080-65BN+30F601 |
| Bolt Pattern | 5 x 4.5" (114.3mm) |
| Centerbore | 60.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Flat |
| Weight | 37.70 |
0 Available
4 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R224-1875-12BN+35F601 | 18x7.5 +35 | 5 x 120mm | 60.1 | 1984.00 | Flat | 30.10 | In Stock * | $181.85 |
| R224-1880-65BN+30F601 | 18x8 +30 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1984.00 | Flat | 29.80 | In Stock * | $213.33 |
| R224-1880-65BN+30R601 | 18x8 +30 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1984.00 | Radius | 30.00 | In Stock * | $181.85 |
| R224-2080-12BN+40F601 | 20x8 +40 | 5 x 120mm | 60.1 | 1984.00 | Flat | 35.00 | Out of Stock | $285.67 |
| R224-2080-65BN+30F601 | 20x8 +30 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1984.00 | Flat | 37.70 | Low Stock * | $257.11 |
| R224-2080-65BN+30R601 | 20x8 +30 | 5 x 4.5" (114.3mm) | 60.1 | 1984.00 | Radius | 35.80 | In Stock * | $257.11 |