PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$194.40/wheel
| Part Number | R200-1885-12BN+42C741 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1841.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 26.20 |
0 Available
41 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$194.40/wheel
| Part Number | R200-1885-12BN+42C741 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1841.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 26.20 |
0 Available
41 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$206.94/wheel
| Part Number | R200-1990-12BN+45C741 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 31.00 |
0 Available
50 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$206.94/wheel
| Part Number | R200-1990-12BN+45C741 |
| Bolt Pattern | 5 x 120mm |
| Centerbore | 74.1 |
| Load Capacity | 1984.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 31.00 |
0 Available
50 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
R200 19x9.0 5x120mm +45 74.1mm BLK
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R200-1885-12BN+42C741 | 18x8.5 +42 | 5 x 120mm | 74.1 | 1841.00 | Conical | 26.20 | In Stock * | $194.40 |
| R200-1990-12BN+45C741 | 19x9 +45 | 5 x 120mm | 74.1 | 1984.00 | Conical | 31.00 | In Stock * | $206.94 |