PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$181.85/wheel
| Part Number | R148B-1880-73FN+34C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 26.20 |
0 Available
25 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$181.85/wheel
| Part Number | R148B-1880-73FN+34C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 26.20 |
0 Available
25 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$244.56/wheel
| Part Number | R148B-2090-73FN+34C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 35.00 |
0 Available
5 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
$244.56/wheel
| Part Number | R148B-2090-73FN+34C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 35.00 |
0 Available
5 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Low Availability |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$244.56/wheel
| Part Number | R148B-2000-73FN+50C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 35.20 |
0 Available
9 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$244.56/wheel
| Part Number | R148B-2000-73FN+50C715 |
| Bolt Pattern | 5 x 5" (127mm) |
| Centerbore | 71.5 |
| Load Capacity | 1852.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 35.20 |
0 Available
9 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
R148B 20x9.0 5x127mm +34 71.5mm MBK
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R148B-1880-73FN+34C715 | 18x8 +34 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 1852.00 | Conical | 26.20 | In Stock * | $181.85 |
| R148B-2000-73FN+50C715 | 20x10 +50 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 1852.00 | Conical | 35.20 | In Stock * | $244.56 |
| R148B-2090-73FN+34C715 | 20x9 +34 | 5 x 5" (127mm) | 71.5 | 1852.00 | Conical | 35.00 | Low Stock * | $244.56 |