PLEASE NOTE THAT WE NO LONGER
INSTALL NEW TIRES PURCHASED EXTERNALLY
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7681RMB |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.18 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
11 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7681RMB |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.18 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
11 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7677RMB |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
28 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7677RMB |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 32.00 |
0 Available
28 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7677FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
16 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7677FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 200mm |
| Centerbore | 142 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
16 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7679FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.2 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
17 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7679FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 210mm |
| Centerbore | 154.2 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
17 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
RABAIS 10% (En ligne seulement)
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7681FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.18 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
28 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
$308.13/wheel
| Part Number | 167-7681FMB |
| Bolt Pattern | 8 x 6.5" (165.1mm) |
| Centerbore | 130.18 |
| Load Capacity | 3000.00 |
| Lug Seat | Conical |
| Weight | 34.00 |
0 Available
28 Available
| In-Store | Not Available | |
| Ship to Store* | Available |
| Part Number | Size | Bolt Pattern | Centerbore | Load Capacity | Lug Seat | Weight | Stock | Price |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 167-7677FMB | 17x6.5 +125 | 8 x 200mm | 142 | 3000.00 | Conical | 34.00 | In Stock * | $308.13 |
| 167-7677RMB | 17x6.5 -142 | 8 x 200mm | 142 | 3000.00 | Conical | 32.00 | In Stock * | $308.13 |
| 167-7679FMB | 17x6.5 +125 | 8 x 210mm | 154.2 | 3000.00 | Conical | 34.00 | In Stock * | $308.13 |
| 167-7679RMB | 17x6.5 -142 | 8 x 210mm | 154.2 | 3000.00 | Conical | 32.00 | Out of Stock | $342.37 |
| 167-7681FMB | 17x6.5 +125 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.18 | 3000.00 | Conical | 34.00 | In Stock * | $308.13 |
| 167-7681RMB | 17x6.5 -142 | 8 x 6.5" (165.1mm) | 130.18 | 3000.00 | Conical | 32.00 | In Stock * | $308.13 |